Hizmetlerimiz

Planlama ve Tekliflendirme

Doğru planlama, uygun teklifler Planlama aşamasında düzenli ve dikkatli çalışmak, inşaat esnasında çıkabilecek problemleri ortadan kaldıracaktır. Unutmayınız ki problemleri; iş devam ederken çözmeye çalışmak daha masraflıdır.

Taahhüt, Uygulama ve Üretim

Kaliteli hizmetler için kaliteli uygulamalar Başarılı taahhüt; iyi planlama, doğru lojistik ve kaliteli bir uygulamadan geçer. Doğru bilgilendirme ve yönlendirme, beklentileri karşılar, başarılı uygulamalar müşteri memnuniyetini sağlar.

Danışmanlık

Müşteriye, uzmanı olduğumuz konularda usul ve yol göstermek, tavsiyede bulunmak, yön tayin etmek, işleri kolaylaştırmak, eğitim vermek ve uygulamayı birlikte yaparak çözüme ulaştırmak, hizmetimizdir.

Satış ve Tedarik

Hedefimiz doğru zamanda, yüksek kalite ve iyi fiyatla müşterilerimize istediği ürünleri tedarik etmektir. Uygun fiyat, zamanında teslim, yüksek kaliteli ürünler, memnuniyeti sağlayan en önemli unsurlardır.

Servis ve Bakım

Sağlıklı, temiz havuzlar için doğru bakım Bir çok havuz yeterli bakım yapılmadığı için insan sağlığı açısından tehlikelidir. Sağlıklı ve temiz bir havuzda yüzmek ancak doğru ve düzenli bir bakım ile mümkündür.

Anahtar Teslimi İşler

Toplam kalite, hızlı ve uygun maliyetler İşleri daha fazla uygulamacıya yaymak ve onlardan sırası ile iş beklemek, kaliteyi her zaman karşılamadığı gibi daha yüksek maliyet, gecikme ve karışıklığa sebep olur. Anahtar teslimi hizmet alınız.