Spa / Jakuzi

Güne başlamadan önce veya stresli bir günün sonunda yaptığımız ilk şey rahatlamak ve stresten bir an olsun kurtulmak için suya temas etmektir. Sudan gelen ferahlık ve rahatlamanın masaj ile buluşması ise havuzum.com Jakuzi modellerinde gizlidir.
Jakuzi; sıcak suyla doldurulmuş, hidroterapi ve eğlence amacı ile kullanılan ve içerisinde masaj araçları bulunduran küçük havuzlara verilen addır. Jakuzilere spa havuzu da denir.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapılacak jakuzi ve spa tarzı masaj havuzları için bilgilendirme ve sunumlar yapıldıktan sonra fikir birliğine varılır ve projelendirme çalışmaları tamamlandıktan sonra işe başlanır.

Betonarme jakuzilerde kullanacak kişi sayısına göre uygun ve kaliteli masaj jetleri seçilir. Masaj jetleri su ve hava basıncı ile birlikte çalışır ve debisine göre mekanik sistemdeki pompalar seçilir. Buna göre de mekanik, elektrik ve ısı sistemi tam otomasyon destekli olarak çalışma uygunluğu dizayn edilir.

Bu sisteme blower pompası ilave edilip sadece hava basıncıyla masaj uygulanır. Ayrıca hazır SPA tarzı akrilik malzemeden yapılmış standart jakuziler vardır.

Bu türlerde her şey mevcut olup paket halinde bulunmaktadırlar. Müşterilerimizin talepleri kapsamında kullanacak kişi sayısına göre modeli seçilir.

Mekanik, elektrik ve ısı sistemi dijital otomasyon desteklidir. Ayrıca müzik sistemi olanları vardır. Bilgilendirme ve sunumlar yapıldıktan sonra firmamızın uzman profesyonel kadromuzla birlikte anahtar teslimi montajı yapılmaktadır.

Merak etmiş olduğunuz jakuzi modelleri, jakuzi fiyatları, jakuzi nasıl kullanılır, evime jakuzi yaptırmak istiyorum, jakuzi özellikleri gibi danışmak istediğiniz her konuda bize danışabilirsiniz.

    İletişim Formu

    Mesajınız gönderilmiştir

    Hata! Lütfen tekrar deneyiniz.